Bitrix konfiguracji.. Zadarma: Integracja centrali telefonicznej Zadarma i Bitrix24 CRM

Po zakończeniu transakcji tworzone jest konto. Jeśli wynajmujesz numer, jest to zwykle najczęstszy scenariusz, wtedy wszystkie połączenia odebrane na ten numer zostaną zapisane w CRM, możesz pracować zarówno z połączeniami wychodzącymi, jak i przychodzącymi. Możesz zaplanować wydarzenia, dodać zadanie, wysłać list, zaplanować spotkanie, które pojawi się w kalendarzu, zaplanować rozmowę, a także umówić się na wizytę, jeśli współpracujesz bezpośrednio z tym klientem. Nadal będą natrafiać na okazje, odwracać uwagę od pracy na rzecz komunikacji, próbować eksperymentować z różnymi funkcjami. Możliwe jest również kreowanie wielu portali z wykorzystaniem konfiguratora dla pojedynczej maszyny wirtualnej.

Role opcji FX

Niektóre opcje są dostępne tylko dla subskrybentów planów Standard i Professional. Dowiedz się więcej na stronie Cennik Bitrix Ustawienia Tutaj możesz skonfigurować ustawienia ogólne.

Ustawienia Bitrix24

Zmień Nazwę firmy i Nazwę firmy wyświetlanej w nagłówku. Zmień tekst przycisku Lubię. Zamiast tekstu Lubię to możesz wpisać własny tekst. E-mail administratora strony domyślny adres wysyłania - ten adres e-mail jest używany jako domyślny nadawca.

Bitrix Web Cluster zabezpiecza wydajność i ciągłość pracy portalu intranetowego Bitrix24

Tutaj możesz zmienić ten adres. Czytaj więcej: Poczta internetowa w Bitrix Dodaj "24" do loga firmy - wyłącz tę opcję, aby nie wyświetlać 24 w lewym górnym rogu. Więcej informacji znajdziesz na stronie Cennik Bitrix konfiguracji. Format daty, format czasu i format nazwy — wybierz sposób wyświetlania odpowiednich informacji. Pierwszy dzień tygodnia — od tego dnia będzie się zaczynać tydzień pracy w kalendarzach.

Dni weekendu — określ dni weekendu.

SRM Bitrix 24 Opis. Wdrożenie CRM Bitrix24. Podłączanie konektorów i zbieranie danych

Jest to istotne podczas planowania zadań i pracy z kalendarzami. Weekendy i święta — każdy kraj ma swoje święta.

Bitrix Web Cluster zabezpiecza wydajność i ciągłość pracy portalu intranetowego Bitrix24 Dodane przez Waldemar Pawlak 12mar Bitrix Web Cluster stanowi technologię umożliwiającą instalację jednego portalu intranetowego na wielu serwerach. Rozwiązuje to kilka ważnych kwestii, takich jak optymalizacja dostępności usług i ich wydajnego działania, zrównoważenie obciążenia systemu i ruchu, a także replikowanie danych dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości pracy. Geograficzna dystrybucja klastrów umożliwia dostęp do danych zlokalizowanych w serwerowniach w różnych miastach i państwach. Każdy klaster dysponuje serwerem master, który pracuje w koordynacji z pozostałymi serwerami master, dzięki czemu możliwa jest ciągła synchronizacja danych pomiędzy Bitrix konfiguracji. lokalizacjami, tym samym zwiększa się bezpieczeństwo całego systemu w przypadku wyłączenia którejkolwiek z nich. Zastosowanie technologii klastra powoduje również znaczące korzyści w  postaci skalowalności systemu i jego bezpieczeństwa opartego na redundancji danych.

Tutaj możesz dodać święta lub usunąć niepotrzebne święta. Wprowadź daty bez spacji i rozdziel je przecinkami.

Bitrix24 Tutorial for Beginners - FREE All-In-One Project Management, Collaboration \u0026 CRM Software)

Format numeru telefonu: domyślny kraj - wybierz, który kod kraju będzie wyświetlany domyślnie. Rodzaj twojej organizacji - możesz wybrać nazwę użytkowników konta w niektórych pozycjach menu, nagłówkach, wiadomościach itp.

Do wyboru są 2 opcje: firma i pracownicy, organizacja i użytkownicy. Pokaż zwolnionych pracowników - włącz tę opcję, aby wyświetlać zwolnionych Bitrix konfiguracji. na liście pracowników. Używanie podglądu dokumentów — wybierz usługę do wyświetlania dokumentów.

Wszyscy użytkownicy mogą edytować dokumenty Automatycznie podłącz dysk grupy kiedy użytkownik dołączy do grupy - włącz tę opcję, aby automatycznie podłączać dysk grupy roboczej do osobistego dysku nowego użytkownika grupy roboczej.

Szkolenia Bitrix

Czytaj więcej: Historia zmian plików. Pozwól na linki publiczne — ta opcja umożliwia pracę z Bitrix konfiguracji. publicznymi na koncie. Pozwól na blokowanie dokumentów — ta opcja pozwala na blokowanie dokumentuaby tylko jedna osoba naraz mogła go edytować. Pozwól na opcję "Wszyscy użytkownicy" w Aktualnościach - domyślnie użytkownicy mogą wysyłać wiadomości do Wszystkich użytkowników w Aktualnościach. Tutaj możesz wyłączyć tę opcję lub wybrać użytkowników, którzy mogą wysyłać takie wiadomości.

Dostosowywanie motywu Bitrix24

Użyj opcji "Wszyscy użytkownicy" jako domyślnego odbiorcy — jeśli ta opcja jest włączona, wszystkie wiadomości w Aktualnościach są domyślnie adresowane do Wszystkich użytkowników. Pozwól użytkownikom wysyłać wiadomości na czat ogólny - tutaj możesz wyłączyć tę opcję lub wybrać użytkowników, którzy mogą wysyłać wiadomości na czat ogólny. Powiadom o nowych pracownikach na czacie ogólnym - powiadom użytkowników o nowym pracowniku na czacie ogólnym.

Powiadom o zwolnieniu pracowników na czacie ogólnym.

  • SRM Bitrix 24 Opis. Wdrożenie CRM Bitrix Podłączanie konektorów i zbieranie danych
  • Bitrix24 – Atteli – Oprogramowanie dla firm
  • Niektóre opcje są dostępne tylko dla subskrybentów planów Standard i Professional.

Włącz automatyczne powiadomienie o wyznaczeniu i zmianie Bitrix konfiguracji. na czacie ogólnym - powiadom użytkowników o nowym administratorze na czacie ogólnym. Włącz linki rich media - ta opcja umożliwia podgląd linków wstawionych w wiadomościach i komentarzach. Działa to zarówno z linkami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi linkami do zadań, leadów itp. Zezwalaj użytkownikom na instalowanie aplikacji - jeśli ta Bitrix konfiguracji.

  • Szkolenia Bittrix | Bitrix24 | Polska obsługa
  • Bitrix24 Polska: Konfiguracja, Szkolenie, Wsparsie
  • Zadania Wstążka itp.

jest włączona, wybrani użytkownicy będą mogli instalować aplikacje. Pozwól na szybką rejestrację - jeśli ta opcja jest włączona, Bitrix konfiguracji. użytkownik Bitrix Network może zarejestrować się na dowolnym koncie Bitrix24 jeśli zna adres konta.

Nadal jednak wymagane jest potwierdzenie administratora konta. Pozwól każdemu na zaproszenie nowych użytkowników do Bitrix24 - włącz tę opcję, aby każdy pracownik mógł zapraszać nowych użytkowników do Twojego konta Bitrix Publikuj powiadomienia o nowych pracownikach w Aktualnościach.

Wskazniki przekraczajace

Wyświetl datę urodzenia w profilach kobiet. Pozwól mierzyć i wyświetlać poziom stresu w profilu użytkownika.

Strategie University of Collection

Utwórz czat o zaległym zadaniu dla wszystkich uczestników zadania - jeśli ta Bitrix konfiguracji. jest włączona, zostanie utworzony prywatny czat grupowy z uczestnikami tego zadania. Włącz zbieranie danych geolokalizacyjnych - włącz tę opcję, aby zbierać dane geolokalizacyjne z urządzeń mobilnych użytkowników.

Ta opcja jest potrzebna do prawidłowego działania niektórych funkcji aplikacji mobilnej Bitrix W niektórych jurysdykcjach wymagana jest wyraźna zgoda użytkownika na przetwarzanie danych geolokalizacyjnych urządzenia.

Integracja centrali telefonicznej Zadarma i Bitrix24 CRM

Śledź status odczytu wychodzących wiadomości e-mail - jeśli ta opcja jest włączona, system śledzi, czy wychodzące wiadomości zostały przeczytane przez odpowiednich odbiorców i oznaczy je jako przeczytane. Śledź kliknięcia linków w wychodzących wiadomościach e-mail - jeśli ta opcja jest włączona, wyzwalacze CRM mogą śledzić kliknięcia linku przez użytkownika.

Niekwalifikacje Opcje zapasow Raporty podatkowe

Dzięki tym wyzwalaczom możesz tworzyć reguły automatyzacji, aby wysyłać powiadomienia, gdy klient lub pracownik otworzy link. Pobierz kopię Umowy dotyczącej przetwarzania danych osobowych i wydrukuj ją.

Hermes Online Trading System

To jest twoja kopia Bitrix konfiguracji. Musimy też mieć naszą kopię. Umowa wchodzi w życie, gdy administratorzy konta Bitrix24 podadzą wszystkie niezbędne informacje w ustawieniach konta sekcja Zgodność z RODO w celu prowadzenia przez nas dokumentacji.

Ustawienia bezpieczeństwa W tej sekcji możesz włączyć Najlepsze broker opcji binarnych w Nigerii Włącz dwustopniowe uwierzytelnianie obowiązkowe dla wszystkich pracowników oraz Określ czas, który mają wszyscy użytkownicy na włączenie dwustopniowego uwierzytelniania.